Tattoo Meistrai

Jake Galleon

Jake’as turi daugiau nei 10 metų patirties ir, prieš įsikurdamas bei atidarydamas savo studiją Kaune, dirbo visame pasaulyje.

Jake’as tatuiruotes darė daugeliu stilių, pradedant “traditional” ir “neotraditional”, po to pamėgo “black and grey” realizmą ir neorealizmą, šiems stiliams pridėdamas savo braižą.

Jis dažniausiai daro didesnius projektus, bet mėgsta ir mažesnes tatuiruotes, kurių detalėms ir kokybei skiria tiek pat dėmesio, kiek ir didesnėms.


Galerija

Vytautas Vy

Vytautas specializuojasi piešdamas geometrinius dizainus, gyvūnus, gamtą ir abstraktų meną. Jo darbuose daug kontrasto ir Vytautas jaučia pareigą užtikrinti, kad jo padarytos tatuiruotės atlaikys laiko išbandymus.

Vytautas mėgsta kurti super detalias tatuiruotes, atliekamas "single needle" technika, įkpvėpimo semiasi iš klasikinių skulptūrų bei šiuolaikinio meno.


Galerija

Anna Maria

Prie Santaka Tattoo komandos jau lapkritį prisijungs talentingoji Anna Maria.

Ši meistrė išsiskiria ypatingo detalumo ir NEAPSAKOMO MIELUMO dizainais bei smulkiu ir lengvu tatuiravimo braižu. Jos kruopštus stilius idialiai papildys mūsų komandą. Registruojame nuo lapkričio 23 dienos.

Daugiau informacijos greitu metu.

Registracija susitikimui

Norėdami rezervuoti laiką susitikimui, užpildykite mūsų kontaktų formą arba apsilankykite mūsų studijoje įprastu darbo laiku.