Tattoo Meistrai

Lukasz

Meistras Lukasz turėjo savo tatuiruočių saloną Airijoje. Atvykęs į Lietuvą su šeima, prisijungė prie „Santaka Tattoo“ salono. Praėjus metams, Lukui teko garbė perimti šio salono valdymą.

Lukas mėgsta iššūkius ir sudėtingus darbus. Dengia senas ar išblukusias tatuiruotes. Jis atlieka realistines tatuiruotes – dideles ir mažas, spalvotas ir nespalvotas.


Galerija

Valdas

Tatuiruočių meistras Valdas yra vienas iš pirmųjų prisijungusių prie „Santaka Tattoo“ salono. Jis puikiai atlieka „old school“ stiliaus tatuiruotes, taip pat skaičių, raidžių bei kaligrafines tatuiruotes.


Galerija

Jake Galleon

Jake’as turi daugiau nei 10 metų patirties ir, prieš įsikurdamas bei atidarydamas savo studiją Kaune, dirbo visame pasaulyje.

Jake’as tatuiruotes darė daugeliu stilių, pradedant “traditional” ir “neotraditional”, po to pamėgo “black and grey” realizmą ir neorealizmą, šiems stiliams pridėdamas savo braižą.

Jis dažniausiai daro didesnius projektus, bet mėgsta ir mažesnes tatuiruotes, kurių detalėms ir kokybei skiria tiek pat dėmesio, kiek ir didesnėms.


Galerija

Jaris

Jaris yra įgudęs ir į detales orientuotas tatuiruočių meistras, garsėjantis išskirtiniais individualiais projektais ir kruopštumu kiekvienai tatuiruotei.


Galerija

Dovydas

Mūsų komandą papildė puikus talentas - Dovydas. Šis tatuiruočių meistras mėgstą atlikti "dark art" ir "blackwork" stiliaus tatuiruotes.

Jis mėgsta įprastus daiktus interpretuoti "dark" stiliumi, todėl jo atliekamos tatuiruotės būna itin kraupios, unikalios ir ne tik dekoruoja kūną, bet ir pasakoja istorijas. Jo darbai tampa gyvais paveikslais ant jūsų odos.


Galerija

Registracija susitikimui

Norėdami rezervuoti laiką susitikimui, užpildykite mūsų kontaktų formą arba apsilankykite mūsų studijoje įprastu darbo laiku.