Apie mus

“Santaka Tattoo” Studija ir Meno GalerijaDidžiuojamės darydami aukščiausios kokybes tatuiruotes ir suteikdami geriausią klientų aptarnavimą, užeikite ir įsitikinkite patys!

Žinome, kad tatuiruotė yra didelis ir svarbus žingsnis, ir kad ją nešiosite visą gyvenimą, todėl mes itin atsakingai žiūrime į kiekvienos tatuiruotės paruošimą ir sukūrimą.

Mes rūpinamės jūsų sveikata ir siekiame patį procesą padaryti kuo patogesnį jums. Tatuiruotes atliekame tik su moderniais, sertifikuotais dažais, su vienkartine įranga ir priemonėmis, švarioje, sterilioje aplinkoje. Esame skaidrūs ir, jei norite ką nors sužinoti, tiesiog susisiekite su mumis.

Kruopščiai ruošiame, kuriame ir rūpinamės jūsų tatuiruote, kad jūs galėtumėt dėl nieko nesijaudinti.

Be to, mums rūpi aplinka, todėl naudojame modernias medžiagas, kurių dauguma yra biologiškai yrančios, taip sumažėja ekologinis tatuiruočių darymo proceso pėdsakas.

Mes siekiame sukurti erdvę, kurioje į tatuiruotes būtų žiūrimą kaip į meno formą, paslaugą ir rimtą procedūrą. Erdvę, kurioje kiekvienam kūriniui galima skirti daug laiko ir dėmesio, kurioje meistrai ir jų klientai turėtų vietos ir galimybę kartu sukurti unikalų meno kūrinį, kuriuo galima žavėtis ir džiaugtis visą likusį gyvenimą.

Visada laukiame klientų ir entuziastų, kurie atvyktų ir susitiktų su mumis asmeniškai studijos darbo valandomis, nes turime galerijos erdvę, kurioje dailininkai ir fotografai iš Lietuvos ir už jos ribų demonstruoja savo darbus. Taip pat kviečiame menininkus užsukti susitikti su mumis ir, galbūt, demonstruoti savo darbus mūsų galerijoje.

Siekdami labiau integruotis į vietos bendruomėnę, galerijoje organizuojame parodas. Visi esate laukiami “Santaka Tattoo” studijoje, jums nebūtina darytis tatuiruotės, kad galėtumėt pasigrožėti šia meno forma. Nesidrovėkite ir užeikite su mumis susipažinti!

Susisiekite su mumis el. paštu jei turite klausimų ar norėtumėt surengti savo darbų parodą mūsų studijoje.

Registracija susitikimui

Norėdami rezervuoti laiką susitikimui, užpildykite mūsų kontaktų formą arba apsilankykite mūsų studijoje įprastu darbo laiku.