Dovanų kuponas

****Jei gavote dovanų kuponą, susisiekite su mumis dėl nemokamos konsultacijos arba tatuiravimo seanso laiko.

Tatuiruotė yra nuostabi dovana bet kokiai progai, nuo Kalėdų iki sukaktuvių ar gimtadienių, galite dovanoti tai, kas yra tikrai ypatinga, ir galite būti tikri, kad padarysime ne tik puikią tatuiruotę, bet ir suteiksime neišdildomų įspūdžių jūsų draugams ar artimiesiems.

Savo studijoje viskam skiriame daug dėmesio, ypač kokybei ir detalėm. Todėl mūsų dovanų kuponus sukūrė nuostabi įmonė - “Elegantepress”.

Perkant tokią prasmingą dovaną svarbu, kad dovanų kuponas ją tinkamai atspindėtų ir, manome, kad mums tai pavyko. Beto, galite būti tikri, kad suteiksime geriausią klientų aptarnavimą bei paversime tatuiravimo proces tikru malonumu.

Dovanų kuponai prasideda nuo 80€, kartu su jais galitie įsigyti priežiūros priemonių ar marškinėlius, kad dovana būtų tikrai išskirtinė. Jei žmogus nori didesnės tatuiruotės, dovanų kuponu galima padengti ir dalį visos kainos. Tai puiki dovana žmogui, kuris jau turi tatuiruočių ar tik galvoja apie pirmąją.

******Kuponus galime siųsti ir paštu! Tiesiog susisiekite su mumis.

Rekomenduojame įsigyti dovanų kuponą tiems, kurie jau dirba su vienu iš mūsų meistrų ar domisi jų darbais. Kadangi pagrinde darome individualias tatuiruotes ir jas planuojame iš anksto, raginame visus, gavusius dovanų kuponą, susisiekti su mumis kuo greičiau, kad galėtume aptarti piešinį, rezervuoti jums tinkamą laiką ir parinkti meistrą.

‼️ Atkreipkite dėmesį ‼️

  • Dovanų kuponas galioja 1 metus.
  • Neišnaudojus dovanų kupono,likutis nėra grąžinamas.
  • Pasibaigus kupono galiojimo laikui,pinigai nėra grąžinami ,dovanų kuponas nera pratęsiamas.
  • Jeigu prekės kaina didesnė negu Dovanų kupone esanti pinigų suma, trūkstamą dalį galite primokėti.
  • Dovanų kupono pinigai nėra grąžinami.

Registracija susitikimui

Norėdami rezervuoti laiką susitikimui, užpildykite mūsų kontaktų formą arba apsilankykite mūsų studijoje įprastu darbo laiku.