Vytauto darbai

Vytautas Vy

„Santaka Tattoo“ Tatuiruočių meistras

Vytautas specializuojasi piešdamas geometrinius dizainus, gyvūnus, gamtą ir abstraktų meną. Jo darbuose daug kontrasto ir Vytautas jaučia pareigą užtikrinti, kad jo padarytos tatuiruotės atlaikys laiko išbandymus. Vytautas mėgsta kurti super detalias tatuiruotes, atliekamas "single needle" technika, įkpvėpimo semiasi iš klasikinių skulptūrų bei šiuolaikinio meno. Jis sako: „Noriu, kad mano klientai jaustųsi ypatingi ir žinotų, kad juos labai vertinu. Aš tik noriu įsitikinti, kad kiekviena tatuiruotė, kurią darau, yra ypatinga bei patiks klientui ir man.“

Vytautas Vy yra talentingas ir nuolat tobūlėjantis menininkas, turintis didžiulę aistrą tatuiruotėms. Menu susidomėjo piešdamas gatvės meną, o būdamas 16 metų save garsino dalyvaudamas tarptautinėse graffiti konkursuose. Vytautas tatuiruotojo karjerą pradėjo tik gavęs dailės diplomą universitete. Jis siekia kurti ir tatuiruoti unikalius piešinius, kurie jam leistų išreikšti kūrybiškumą ir augintų unikalių meno kūrinių portfolio.

Jei norite rezervuoti vietą pas Vytautą, pirmiausia kviečiame atvykti į nemokamą konsultaciją, jos metu galėsite susitikti ir aptarti idėjas, pradėti planuoti tatuiruotės dizainą, užduoti visus klausimus ir rezervuoti laiką.

Registracija susitikimui

Norėdami rezervuoti laiką susitikimui, užpildykite mūsų kontaktų formą arba apsilankykite mūsų studijoje įprastu darbo laiku.