Jake’o darbai

Jake Galleon

Tatuiruočių meistras, „Santaka Tattoo“ bendrasavininkas ir vizionierius

Jake’as dirbo visame pasaulyje, išbandė daugybę skirtingų tatuiravimo stilių ir mokėsi iš geriausių tatuiruočių meistrų. Jis tatuiruoja jau daugiau nei 10 metų ir atidarė “Santaka Tattoo” studiją siekdamas sukurti kažką išskirtinio.

Jake’as specializuojasi “black and grey” realizme ir neorealizme maišytame su neotradtional stiliumi. Jo piešinius įkvepia gamta, istorija ir mitologija. Meistras gali paversti nespalvotas nuotraukas nuostabiomis tatuiruotėmis ir labai mėgsta kurti unikalius piešinius naudodamas tikras nuotraukas.

Jake’as užaugo Londone, Jungtinėje Karalystėje ir persikėlė į Lietuvą su žmona ir dviem dukromis. Jis iškart pamilo Kauną ir dabar stengiasi išmokti lietuvių kalbos bei mėgautis gyvenimu.

Tatuiruočių meistras mėgsta bendradarbiauti su kitais menininkais, todėl į savo studiją kviečia daugybę meistrų iš viso pasaulio.

Jei norite rezervuoti vietą pas Jake’ą, pirmiausia kviečiame atvykti į nemokamą konsultaciją, jos metu galėsite susitikti ir aptarti idėjas, pradėti planuoti tatuiruotės dizainą, užduoti visus klausimus ir rezervuoti laiką.

Registracija susitikimui

Norėdami rezervuoti laiką susitikimui, užpildykite mūsų kontaktų formą arba apsilankykite mūsų studijoje įprastu darbo laiku.